2020’de En Çok İzlenen Diziler

2020 yılı hepimizin evde geçirdiği bir yıl olduğu için özellikle dijital platformlarda yayınlanan diziler birçok kişiye arkadaş oldu. 2021’de izleyecek diziler arıyorsanız siz de hazırladığımız 2020’de en çok izlenen diziler listesine bakıp bunu bir öneri listesi olarak düşünebilirsiniz. Başlamadan önce sizi uyaralım 2020 en çok izlenen yerli diziler bu listede yer almamaktadır.

2020’de En Çok İzlenen Diziler ve Konuları

Friends

1994-2004 yıllarında arasında yayınlanan dizide New York’ta yaşayan 6 arkadaşın iş hayatları ve ilişkilerine anlatılıyor ve yıllar sonra 2020’de en çok izlenen diziler arasına girmeyi başarıyor.

Lucifer

cehennemde sıkılıp Los Angeles’a yerleşen ve Lux isimli bir bar işleten Lucifer Morningstar’ı yani şeytanın ta kendisini anlatır.

Grey’s Anatomy,

Tıp fakültesinden yeni mezun olan beş stajyer doktor adayının Seattle Grace Hastanesinin cerrahi bölümünde staja başlamalarını anlatıyor.

La Casa De Papel

2020 en çok izlenen diziler netflix kategorisine de girmeyi başardı. Profesör isimli bir suç dehası tarihin en büyük soygununu planlayarak mükemmel bir ekip oluşturur.

Modern Family

2020 en çok izlenen diziler yabancı kategorisine de giren Modern Family 3 ayrı aile ve 3 ayrı yaşamı ele alan bir komedi dizisidir.

Brooklyn Nine Nine

zeki ama aynı zamanda çocuksu olan, hiçbir şeyi ciddiye almayan dedektif Jake Pealta’yı ve çalıştığı polis merkezini anlatır.

The Office

2005-2013 yıllarında arasında yayınlanmış bir komedi dizisi. Dizi bir kağıt şirketi olan Dunder Mufflin’in çalışanlarının ilişkilerini hicivli bir dille anlatır.

One Piece

aslında bir anime olmasına rağmen 2020’de en çok izlenen diziler arasına girmeyi başaran dizi Monkey D. Luffy ve onun korsan ekibini anlatır.

Sex Education

terapist bir annenin oğlu olan özgüvensiz Otis’i Maeve’nin okulda bir seks terapisi kiliniği açmaya ikna etmesini konu alır.

How I Met Your Mother

2005 yılında başlayan dizi başkarakter Ted 2030 yılında çocuklarını karşısına alıp anneleriyle nasıl tanıştığını anlatmasıyla başlar ve hala o kadar seviliyor ki 2020’de en çok izlenen diziler arasında yer alır.

2020'de en çok izlenen diziler

Burada yer almasa da UB ailesi olarak 2020’de izlediğimiz ve çok beğendiğimiz diziyide buraya bırakıyoruz. İyi Seyirler

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: