1 Ocak 2021 Burç Yorumları – Günlük Yorum

2020’yi geride bırakmanın sevinciyle tüm burçları yorumladık. Sevinciyle diyorum çünkü hiç bitmeyecekmiş gibi uzun bir yıldı. Hatta son dakika 2020’i 6 ay uzatıldı şakasına gülemedik bile. Bizden alıp götürdüklerini geçiyorum bize getirdiği o hastalık uzun yılı kısa bir ömre çevirdi. Her neyse geldi ve geçti! Şimdi soracak olursanız 1 Ocak 2021 Burç Yorumlarında sizi neler bekliyor, gününüz nasıl geçecek hadi buyurun!

1 Ocak 2021 Koç Burcu Yorumları

Ah sevgili koç burcu. Herkes için bazı şeyler geldi geçti ama senin için pek öyle görünmüyor. Sen duygularında epey izole yaşamışsın. Herkesin güldüğüne gülmemiş, herkesin üzüldüğüne üzülmemişsin. Kendini kendine adamışsın. Biz aslan burçları kendine aşık sanıyorduk ama sende az değilmişsin. Bugün o kendini uzak tuttuğun kişiye her ne kadar umutsuzca konuşmuş olsan da sen ona ayaklarınla gideceksin. “Ben mi?” dediğini duyar gibiyim. Evet sen! Daha bitmedi… Bir de işler onunla ciddileşecek. Ama o ileriki zamanın konusu. Sen iyisi mi bugüne odaklan ve tıpış tıpış git. Çünkü davranışların gibi izole ettiğin kalbini onun sıcaklığında saracaksın ve bundan da çok mutlu olacaksın.

1 Ocak 2021 Boğa Burcu Yorumları

Seni bugün pek tatlı şeyler beklemiyor. Evde başıma ne gelebilir ki deme. Dur bakalım öyle demedin zaten. Daha tatsız ne olabilir ki dedin. Beterin beteri var. Daha da tatsız olacak her şey. Fakat bu iyi bir şey. Nasıl mı? Çünkü bu bir kırılma noktası. Evet görünürde her şey berbat. Ama özünde bunlar olumlu şeyler. Seni gelecekteki korkunç hatalarından koruyacak kadar önemli. Bu yüzden kendini toparlayıp başka şeylere odaklanıp bu süreci en kolay şekilde atlatmaya çalışmanda fayda var. Bu günler geçecek…

1 Ocak 2021 İkizler Burcu Yorumları

Bugün herkes bir taraf gidiyor sen başka tarafa. Yahu dur bir uyum sağla. Sen böyle değildin. Bütün ikizler burcu sahipleri bugün tersinden kalkmış olabilir mi? Bugün bir haber alacaksın. Umarım bu tatlı, güzel, muazzam haber senin bu haline bir çare olur.  Çok ama çok sevineceksin. İyisi mi sen kulağını telefona ver ve bekle.

1 Ocak 2021 Yengeç Burcu Yorumları

Güne üzgün başlayabilirsin. Muhtemelen günün ortasında uyanacaksın. Modun düşük olabilir. Canın bir şey yapmak istemiyor olabilir. Her insanın olduğu gibi senin de dinlenmeye ihtiyacın var. Bugün güzelce dinlen. Yarın olduğunda enerjini toparlamak ve güne devam etmek için bugünün tadını çıkar. En sevdiğin şeyleri yap. Hatta kimseye söylemedik ama sana ayrıcalıklı davranalım. Buraya tıklayarak tek sezonluk muazzam dizilerden birini seç ve bitir.  Ayrıca bir not: Bugün söylenenlere, kulağına gelenlere, duyduklarına pek aldırma.

1 Ocak 2021 Aslan Burcu Yorumları

Umarım koç burcuna yazdıklarımızı okumamışındır. Okumadıysan da sakın okuma.  Konunun senle bir ilgisi yok. Kendimizi açıkladığımızı varsayarak sana gelecek olursak yahu bu ne sinir! Bugün çok gerginsin.  Önüne gelene çatıyorsun. Bizi de yazdıklarımızdan dolayı spama boğmazsın inşallah. Git bir elini yüzünü yıka kendine gel. Oyun oyna, video izle bir şey yap. Çünkü bugün daha çok sinirleneceğin şeyler yaşayabilirsin. Sen bugünü hiç yaşamamış gibi kabul et. Yarın her şey yoluna girmiş olacak.

1 Ocak 2021 Başak Burcu Yorumları

Başına gelen her şeyin sorumlusu başkalarıymış gibi davranıyor ve sorumluluğu almıyorsun. Bugün ipler senin elinde bunu bilmelisin. Sorumluluk sende. Bugün biraz ruhsal sıkılmalar yaşayabilirsin. Bu aralar çok yoruldun ve dinlenmeye fırsatın olmadı. Günlük sorumluluklarını yerine getirmede bile zorlanıyorsun. Yarından itibaren her şey güzelleşecek.

1 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumları

Uzun süredir bir yerden haber bekliyordun. Ne yazık ki olumsuz sonuçlanacak. Fakat hiç hesapta olmayan bir yerden zamanında çok istediğin bir haber alacaksın. Bu gecikmiş haber aslında olması gereken zaman da gelecek. Eğer çok önceden sonuçlansaydı şu an olduğun yerde olmazdın. En iyisi sen bu güzel haberin tadını çıkaradur. Biz de terazi burcuna dönelim.

1 Ocak 2021 Terazi Burcu Yorumları

Aşk hayatında öyle bir hareketlenme var ki konuya nasıl girsek bilemedik. Kapına dizilenlerimi desek, platoniklerini mi desek, yoksa aynaya bakıp sahip olduğun çekiciliği görmeyişin mi desek? Sevgili terazi kendine gel! Ya da öylece dur çünkü bugün birisi seni kendine getirecek.

1 Ocak 2021 Yay Burcu Yorumları

Çok duygusal bir gün geçireceksin. Nostaljik özlemlerinin yanı sıra kendini suçlamalarınla dengesiz bir ruh haline bürünebilirsin. Eğer bu duygulardan çıkmazsan daha da kötü hissetmeye devam edeceksin. Bugün kendini rahatlatmalısın. İçinden gelmese bile biraz gülümsemeye çalış. Enerjini değiştir. Kendini iyileştir. Güzel videolar izle. Ama bunları yaparken günün getirdiği duygusallığı da yaşamalısın. Çünkü hiçbir duygu bastırılmamalıdır.

1 Ocak 2021 Balık Burcu Yorumları

Partnerin seni kızdıracak şeyler yapabilir ya da sen duygusal olarak çabuk kızacağın bir ruh halinde olabilirsin. Ona karşı kendini ifade ederken kırıcı kelimelerden kaçınmalısın. Eğer ağzından çıkanları kulağın duymazsa işler sarpa sarabilir. Bugün bir de müjdeli bir haber alacaksın. Bu haber ekonomik bir şey.

1 Ocak 2021 Akrep Burcu Yorumları

Güne başlarken biraz keyifsiz hissedebilirsin ama günün devamında seni bekleyen sürprizler olacak. Arkadaşların senin için güzel şeyler yapacaklar. Bu illaki bir hediye olmayabilir. Ama sana çok iyi hissettirecekleri bir şey. Bunula birlikte bugün evde minik bir kaza olabilir. Ayna gibi, bardak gibi bir şey kırılabilir. Dikkatli olmanda fayda var.

1 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumları

Çok uzun süredir üzerinde düşündüğün bir konu nihayet çözüme kavuşacak ve mantıklı bir çözüm bulmuş olacaksın. Senin gibi düşünen insanlarla bir arada olmak sana iyi hissettiriyor. Ama gelişim iyi hissetmediğin noktalarda başlar. O yüzden zıt düşüncelere sahip olduğun insanlarla bir arada çalışman seni daha çok geliştirecek. Farklı fikirlere saygı duymak bu anlamda çok önemli. Seni mental anlamda yoracak bir gün bekliyor.

2021 Yılında Burcunuzu nelerin beklediğini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: