2021 Hangi Burcun Yılı? Gelecek yıl hangi burcun?

2020 yılı beklentilerimizi pek karşılamasa da 2021 bizim için daha iyi bir yıl olacak diye umuyoruz. Peki 2021 astrolojisi ne durumda? 2021 Yılının en şanslı burçları hangileri? 2021 Hangi burcun yılı olacak? 2021 genel olarak olumlu gelişmelerin ve değişmelerin olacağı bir yıl olsa da herkes için yıl boyu böyle olması elbette mümkün değil. Unutmayın ki astrolojik öngörülerde gerçeğe en yakın sonucu doğum haritanıza göre alırsınız.

2021 Hangi Burcun Yılı?

2021 Hangi Burcun Yılı? (Aşk, Evlilik)

2021 romantik ilişkiler için oldukça olumlu bir yıl olacak. Bekarsanız hayatınızın aşkıyla tanışma ihtimaliniz çok yüksek ama dikkat etmeniz gerek nokta geçmiş ilişkilerinizin sorunlarını yeni ilişkilerinize taşımamak. Özellikle bekar kova burçlarının yeni başlayacakları veya 2020’nin sonlarında başladıkları ilişkileri uzun süreli ve mutlu sonlu ilişkiler olacak. Halihazırda bir ilişki içindeyseniz partnerinizle iletişiminiz güçlüyse karşınıza çıkan sorunları çözmeniz çok zor olmayacak.

2021 Hangi Burcun Yılı? (Kariyer, Eğitim)

2020 bütün dünyaya sağlıklarını ön plana almalarını ve anı yaşamalarını öğretti. 2021 ise yeteri kadar çalıştığınızda başarılı olacağınızı ve hedeflerine ulaşacağınızı öğretecek. Unutmayın ki geleceğiniz sizin elinizde. Bu yıl konfor alanınızdan çıkıp, kariyerinizde yeni adımlar atmanız gerekiyor, korkmayın çalışırsanız başaracaksınız. Özellikle 2021 balık burcu için bu anlamda emeklerinin karşılığını aldıkları bir yıl olacak.

2021 Hangi Burcun Yılı? (Aile)

Pandemi sürecinde ailesiyle yaşayanlar aileleriyle daha fazla vakit geçirirken, ayrı yaşayanlar daha da az vakit geçirmeye başladılar. Siz hangi durumda olursanız olun bu yıl ailenizi ihmal etmemelisiniz, elinizden geldiğince onlarla iletişim halinde olmaya çalışın. Oğlak için bu 2021 aile yılı.

2021 Hangi Burcun Yılı? (Sağlık)

2020 sağlık açısından birçoğumuz için zorlu geçmiş olsa da 2021, eğer beslenmemize dikkat eder ve bağışıklığımızı düşürmemeye çalışırsak, bizden yana olacak. Şanslıyız ki Mars sağlık konusunda bu yıl bizlerden yana olacak ve bağışıklığımızı korumak için ihtiyacımız olan enerjiyi bize sağlayacak. Özellikle boğa burçları için Mars’ın on ikinci evde burcunuzdan geçeceği için sağlık açısından sıkıntılı bir yıl olabilir. Bu yüzden sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz sizin yararınıza olur.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: