9 Aralık Burç – Günlük Yorumlar 2020

Yeni günlere uyanıyoruz ve her gün bir önceki günden daha farklı geçiyor. Yarınlarımızda bugünlerimizden farklı olmaya devam edecek. İşte bu birbirinin tekrarı olan günler arasındaki basit farklılıkları sağlayan yaşam burçlarımızla renkleniyor. Bir sonraki günde sizi nelerin beklediğini evren hareketlerini yorumlayarak sizlerin huzuruna sunan Uzatmadan Bilgi Astroloji yazarları tarafından hazırlanmış 9 aralık günlük burç yorumlarını bizimle takip edebilirsiniz. 2021 yılında burçlarınızı nelerin beklediğini öğrenmek için buraya tıklayınız.

9 Aralık Burç

Koç 9 Aralık Burç

Bu aralar ciddi kararlar vermen gerekebilir. İyi düşünmelisin. Kesinlikle aceleci davranmamalısın. Sen sonucu bir an önce görmek istiyorsun. Daha sabırlı olmalısın. Eğer iyi düşünürsen her şey senin karına olacak.

Boğa 9 Aralık Burç

Gün içinde hepimiz kararlar alıyoruz ama sen kararlarının arkadasın da dağ gibi durabiliyorsun. Bu da partnerinin sana dağa çok güvenmesini sağlıyor. Çünkü sen çıktığın yolda oldukça kararlı ve güçlüsün.

İkizler 9 Aralık Burç

İçinde coşup taşan neşen etrafa da saçılıyor. Bugün çok enerjik bir günündesin. Aşk hayatında hareketlenmeler olabilir. Pozitif enerjinle bu hareketliliği olumlu bir enerji alanına çekeceksin.

Yengeç 9 Aralık Burç

Sevgi dolu bir kalbin var ve herkese karşı oldukça sevecen yaklaşıyorsun. Bu ışık partnerinin gözünden kaçmıyor. Olumlu gelişmeler yaşayacaksın.

Aslan 9 Aralık Burç

Her sabah aslan asaleti ile uyanıyorsun. Partnerin sana çok güveniyor. Ayrıca senin bu hallerini çok çekici buluyor. Bugün güzel gelişmeler yaşayabilirsin.

Başak 9 Aralık Burç

Sen oldukça ağırbaşlı birisin. Aynı zamanda büyük duygular içindesin. Fakat ciddi duruşundan dolayı duygusal yönün partnerin tarafından görülmüyor. Bugün bununla ilgili başın ağrıyabilir.

Akrep 9 Aralık 2020

Bugünlerde partnerin seni çok gizemli buluyor. Bu da sana çekici bir ifade yüklüyor. Gerçek yaşamında olduğun gibi duygularında da titiz davrandığın için bugün olumlu gelişmeler yaşayacaksın.

Terazi 9 Aralık 2020

Bugün daha önceden de yaptığın gibi bir konuda oldukça inatçı davranacaksın. Partnerin bunu senin zarifliğine yakıştırmıyor. Akıllı birisin bunu farkına var ve olması gerektiği gibi davran. Böylece her şey daha güzel olacak.

Yay 9 Aralık 2020

Duygularını olduğu gibi aktarman açık sözlülüğünden geliyor ama bazı insanlar bunu patavatsızlık olarak değerlendirebilir. Sen yine de sözlerini seçerken dikkatli olmalısın. Yoksa bugün kötü niyetli birisi senin davranışını çarpıtabilir.

Oğlak 9 Aralık 2020

Kime güvenilir olan kimdir diye sorsa seni gösteriyor. Fakat o kadar ciddisin ki seninle gelip konuşmaya cesaret edemiyor. Tutucu tavrını bir kenara bırakmalısın. Bir şeylerin gerçekleşmesi buna bağlı. Bugün ilk hareketlilik olacak.

Kova 9 Aralık 2020

Özgürlüğüne düşkünsün ve kafanın dikine gitmeye bayılıyorsun. Ama neşe dolu hallerin ve espirili dilin sayesinde insanlar seni idare etmeye dünden razı. Bugün seni idare etmekte zorlanabilir.

Balık 9 Aralık 2020

Yalnızca ona karşı değil sen bütün canlılara karşı merhametlisin. Aynı zamanda bir o kadar da sabırlısın. Bu yüzden hem aşk hayatında hem iş hayatında çok başarılı olacaksın. Bugün iş hayatınla ilgili olumlu bir gelişme yaşanacak.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: