2 aralık 2020 burç YORUMLARI- BUGÜN

Bugün ( 2 aralık 2020 burç) çarşamba ve haftanın ortasına geldik. Sokağa çıkma yasakları kesinleşti ve gerekli önlemler alındı. Günler geçmeye ve hafta akmaya devam ediyor. Tüm bunlar yaşanırken gelin bakalım bugün burçları neler bekliyor?

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2 aralık 2020 burç

2 aralık 2020 burç

2 aralık 2020 burç Koç Burcu

Bugün senin günün. Kışın açan kardelen gibisin. Tüm bu üzücü durumların içinde tüm pozitifliğinle ve enerjinle açıveriyorsun. Enerjin o kadar güzel ki tüm dostların ailen arkadaşların bundan etkileniyor. Bugün her şey senin için çok güzel olacak. İyiki yaşıyorum diyeceğin günlerden bir gün!

2 aralık 2020 burç Boğa Burcu

Son zamanlarda bir arkadaşınla aranız açılmış olabilir. Bugün sana karşı bir adım atacak. Sende ona karşı adım atmalı ve bu kırgınlığa son vermelisin. Böylece bir şeyler daha iyiye gidecek. Aranızdaki buzlar eriyecek ve bir birinizi anlamadığınız noktalarda anlamaya başlayacaksınız. Bu da ikinizede daha iyi hissettirecek.

2 aralık 2020 burç İkizler Burcu

Siz duygusal kimliğiniz ile ön plana çıkmış birisiniz. Bazı konularda gereksiz alınganlık ediyor olabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınız sizi incitebilirler fakat şunu bilmelisiniz ki bunu bilerek yapmıyorlar. İş hayatında bazı olumsuz şeyler yaşayabilirsiniz kendinizi güçlü hissederek bunların üstesinden geleceksiniz.

2 aralık 2020 burç Yengeç Burcu

Her zaman oldukça gizemli biri olduğunuzu düşünüyorlar. Sizin bu gizeminiz aslında yeteneklerinizden kaynaklanıyor. Dengeli bir insansınız fakat gizemli tarafınız dengenizin önüne geçiyor. Arkadaşlarınız size hayran kalıyorlar. Bu size ileride iyi maddi kazançlar getirecek. Çünkü siz gizeminizi ve dengenizi birleştirerek iyi bir strateji geliştireceksiniz.

2 aralık 2020 Aslan Burcu

Her zaman ormanların lideri olduğunuz gibi aynı zamanda da hayatınızın liderisiniz. Hayatınızda her şey yolunda gidiyorsa bu ormanın, evrenin size vermiş olduğu enerji sayesinde değil; sizin aklınızdaki fikirler sayesinde. Çünkü siz ormanı kontrol ettiğiniz gibi hayatınızıda kontrol ediyorsunuz. Siz doğuştan bir lidersiniz. Bugünde liderlik vasıflarınızın son derece öne çıktığı bir gün olacak. Sizi çok mutlu eden ve size bol başarı getiren adımlar atmış olacaksınız. Unutmayın bunların hepsini siz zaten planlamıştınız.

2 aralık 2020 burç Başak Burcu

Daima titiz birisin. Bugün de titiz ve detaycı davranacaksın. Fakat Bugün işyerinde çok titiz yaklaşman arkadaşların tarafından yanlış anlaşılabilir. O yüzden haksız yere yargılanacaksın. Seni tanıyanlar zaten biliyorlar. Fakat seni tam tanımadığını düşündüğün o arkadaşın, hakkında kötü düşünecek ve başkalarına da bu fikrini söyleyecek.

2 aralık Terazi Burcu

Gerçekten çok takıntılı birisin. Son zamanlarda da hem çok takıntılı hem de ince düşünceli davranıyor olacaksın. Takıntıların ve ince düşüncelerin onun tarafından pek sevilmeyecek. Çünkü o kafasına pek bir şey takmayanlardan hoşlanıyor. Fakat sen hiç derdin yokken bile oturup kendini inceleyip kendinde bir kusur buluyorsun. Acilen bu davranışını bırakmalısın.

2 aralık Akrep Burcu

Çok fazla kalabalığa çıkmaktan hoşlanmıyorsun. Genelde tek başına takılıyorsun. Bu da arkadaş çevrende senin kendini dışladığını düşünmelerine sebep oluyor. Sevdiklerine çok değer veriyorsun fakat kendini dışladığını düşündükleri için bu değeri görmekte güçlük çekebiliyorlar. Biraz daha arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmelisin.

2 aralık 2020 burç Yay Burcu

Çok parlak bir zekan var fakat kişiliğin çok renkli olduğu için sık sık farklı davranabiliyorsun. Bu da çevren tarafından kendinle çelişen davranışlar gösteriyor gibi algılanabiliyor. Aynı zamanda çok güçlü bir adalet duygusuna sahipsin yine çevrem tarafından bu güçlü adalet duygun ve renkli davranışların senin sık sık kişiliğini değiştiren birisi olduğunun düşünülmesine sebep olabiliyor. Birazcık tutarlı davranmalısın. Bugün tutarsızlığın yüzünden bir arkadaşınla aran bozulabilir. Toplum içinde dışlana bilirsin. Bu yüzden dikkatli olmalısın.

2 aralık 2020 burç Oğlak Burcu


Bugün güneş senin için her zamankinden daha farklı doğmuş olabilir. Sen dün gece gökyüzünü izlerken içinden bir şey diledin. Bugün o dileğin gerçekleşecek. Gün ağardı ve senin için güzel şeyler yaşanacak. Ona karşı ilk adımı atman da fayda var. Çünkü bugün o sana karşı bir adım atmayı düşünüyor. Sen bu adımın öncüsü olursan iyi şeyler olabilir. Mutlu bir birlikteliğiniz olabilir.

2 aralık burç 2020 Kova Burcu

Çoğu zaman başkalarının ne düşündüğü ile çok ilgilenmiyorsun. Ama bugün başkalarının söylediklerine kulak vermen senin yararına olacak. Çünkü akıl akıldan üstündür. Sana doğru tavsiyeleri vererek seni iyi şeylere yönlendirebilecek bir çevreye sahipsin sen zaten çok seçici davrandığın için çevrende boş insanlar olmuyor. Çok güzel bir gün geçirmen için yanındakilerin söylediklerine kulak vermelisin. Çünkü bugünün, yarınlarının temelini oluşturacak.

2 aralık 2020 Balık Burcu

Bir derdin olduğu zaman onu kendin çözmeye çalışıyorsun ama unutma ki insanlar kendi dertlerini kendileri çözemezler ancak derdinin üzerinde yoğunlaşarak derdini büyütürsün bu yüzden çok sevdiğin ve aklına güvendiğin insanlarla derdini paylaşmalısın onların yardımıyla bunun üstesinden kolayca geleceksin. Bugün içindeki o derdi çok güvendiğin bir insana anlatmalısın. Ancak bu şekilde şifa bulacaksın.

2021 yılında burcunuzu nelerin beklediğini okumak için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: