1 aralık 2020 burç YORUMLARI- Bugün

Bugün( 1 aralık 2020 burç) günlerden salı ve aralık ayının ilk günü. Size tavsiyem günlük burç yorumunuzu okuduktan sonra aylık burç yorumunuzuda okumanız. Şimdi gelelim bakalım bugün sizleri neler bekliyor.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 1 aralık 2020 burç

1 aralık 2020 burç

1 aralık 2020 burç Koç Burcu

Sen herkesi olduğu gibi en saf haliyle seviyorsun ama seni sevenler her zaman senin onları sevdiğin gibi sevmiyor. Sevgide, insan ilişkilerinde, davranışlarında safsın fakat bunun kıymeti onun tarafından bilinmiyor. Bugün çok net anlaşılacağın bir gün olacak.

1 aralık 2020 burç Boğa Burcu

İnsanlar senin duyguların olduğunu çoktan unutmuş ve seni duygusuz buluyorlar. Oysa senin içinde fırtınalar kopuyor ve sen kimseye duygularını söylemiyorsun. Bugün o en duygusal en zayıf anını onunla paylaşacaksın.

1 aralık 2020 burç İkizler Burcu

Senin kıymetini ilişkiniz boyunca hiç anlamadı. Sana hak ettiğin değeri hiç vermedi. Kıymetin ise bu ilişkinin sonunda anlaşıldı. Şuan seni arıyor. Bugün seninle iletişime geçebilir.

1 aralık 2020 burç Yengeç Burcu

İlk adımı atmaktan kaynaklı hiç bir sorunun yok. Sadece karşındakinin bunu hak etmesi önemli. Herkese karşı yeterince girişken davranabilirsin. Ne yazıkki son zamanlarda bunu pek hat etmemişler. Ama bugün gerçekten hak eden birisi hayatına girecek.

1 aralık 2020 Aslan Burcu

Öyle kurnaz, öyle zekisinki. Herkes bu zekanı ve davranma potansiyelini farkında ama sen buna rağmen ters köşe yapıyorsun. Sen ınların zannettiği gibi şeytana pabucunu ters giydirmektense o papucu elinden alıyorsun bir güzel sonra yalınayak gönderiyorsun. Seninle iyi geçinmek lazım. Bugün birisi o ters yüzünle karşılaşabilir.

1 aralık 2020 burç Başak Burcu

Son zamanlarda kıskançlık yüzünden bir imtihan verdin şimdi ise artık o yapması gerekeni biliyor ve sana yaklaşması gerektiği gibi yaklaşıyor. Fakat senin hiç hoşlanmadığın bir şey ise sürekli şikayetçi olunması. Bugün bu konuyu kökten halledeceksin. İlişkiniz bitebilir.

1 aralık 2020 Terazi Burcu

Dokunsal temastan, sevgi alışverişinden, sarılmaktan çok hoşlanıyorsun. Fakat bunu herkese karşı yapman seni vıcık vıcık biri yapıyor. Bazıları senin arkandan kedi gibi diye konuşuyor. Bugün bunlara kulak misafiri olabilirsin.

1 aralık 2020 Akrep Burcu

Son zamanlarda bir şey seni çok üzüyor. Ama sen duygularını kendine saklama konusunda profesyonelsin bu yüzden kimseye belli etmiyorsun. Bugün o gelecek ve üzüntüne biçare olacak. Büyük bir aşk kapıda.

1 aralık 2020 Yay Burcu

Aralık ayı senin ayın. En sevdiğin ay. Senin içinde oldukça uğurlu bir ay. Hem yılbaşı hem doğum günün bu aya denk geliyor. Bugün ise bol bol eğleneceğin ve çok verimli zaman geçireceğin bir şeyler yaşayacaksın.

1 aralık 2020 Oğlak Burcu

Son zamanlarda kafanı toplamakta çok zorlanıyorsun. Ruh halin çok dağınık. Merak etme her şeyin bir çözümü var. Senin ilacın ise o. Bugün bir tablet ilaç alabilirsin.

1 aralık 2020 Kova Burcu

Çok yoruldun ve çok tükendin ama bugün itibariyle her şey geride kalıyor. Güzel günler kapıda. Çok güzel bir haber alacaksın bugün.

1 aralık 2020 Balık Burcu

İnsanlar senden için hergün mutsuz diyor. 3 günlük dünya da 365 gün mutsuzluk yaşıyor diyor. Birazcık gülümse. Neyseki bugün yüzünde güller açacak bir şey öğreneceksin.

2021 yılında burcunuzu nelerin beklediğini okumak için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: