30 kasım 2020 burç Günlük Yorumları

30 kasım 2020 burç

Haftanın ilk günü olan bu pazartesi gününde bütün burçlar için farklı gelişmeler yaşanacaktır. 30 kasım 2020 burç Özellikle oğlak ve yengeç burçları için değişik bir kaç durum söz konusudur. Evren bu hafta her zamankinden farklı şeyler söylüyor.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

30 kasım 2020 burç Koç Burcu

Kavgacısın ama bunun değeri pek anlaşılmıyor. Doğruların uğrunda savaşma biçimin bu. Sen tartışıyorsuna ama doğrular için. Bugün çok sabuk sinirleneceğin bir iki tatsızlık yaşayacaksın. Sakin olmazsan yine anlaşılmayacaksın.

30 kasım 2020 burç Boğa Burcu

İnsanlara güvenmekte zorluk yaşıyorsun. Bir takım güvensizlikler karşılaştın. Fazla şüpheci ve gergin yakşalıyorsun. Bugün ne yazıkki bir kere daha güvenin yıkılacak. Hemde hiç beklemediğin birisi tarafından. Sırtına kocaman bir hançer yiyeceksin. Fakat bunun sakın kötü bir şey olduğunu düşünme. İlerleyen zamanda böyle bir durumla karşılaşsaydın acısı daha büyük olacaktı. Şimdi en azından her şeyi farkındasın. Bugün güçlü ol ve dik dur çünkü zor bir durumla karşı karşıyasın.

30 kasım 2020 burç İkizler Burcu

Çok duygusalsın ve zaman zaman göz yaşlarına hakim olamıyorsun. Bazen gün ortası olmadık yerlerde gözlerin boncuk boncuk olabiliyor. Bugün hiç istemediğin bir yerde çok duygulanacaksın ve ağlamamam gerek diye düşüneceksin. Ağlamak güçsüzlüğün değil gücün belirtisi. Kendini kasma ve rahat ol. Çünkü oradaki kimse senin ağlamanı güçsüzlük olarak görmeyecek. Herkes senin ne kadar güçlü olduğunu biliyor.

30 kasım 2020 burç Yengeç Burcu

Bu korona zamanlarında herkes maske kullanıyor fakat sen yüzüne takındığın soğuk maskeyi kullanmayı tercih ediyorsun. Herkes senin ne kadar soğuk ve mesafeli olduğunu düşünüyor. Ama senin içinde fırtınalar kopuyor ve sen aslında çok duygusal birisin. Bunu ise sadece “o” farkında… O demişken bir şeylere hazır ol. Kocaman bir sürpriz seni bekliyor.

30 kasım 2020 burç Aslan Burcu

Etrafında olup biten her şeye karşı bilincin oldukça açık, her şeyi farkındasın ama kimse senin farkında olduğunu anlamıyor. Çünkü sen tek kelime bile etmiyorsun. Gayet sakin bir şekilde gözlemini yapıyor ve çıkarman gereken anlamı çıkarıyorsun. Üstelik bununla ilgili tek bir kelime bile etmiyorsun. Bugün yine etrafında bir şeyler yaşanacak. Fakat bu sefer hiç bir şey göründüğü gibi değil…

30 kasım 2020 burç Başak Burcu

Öyle derin öyle çok seviyorsun ki. Duyguların o kadar uç sınırlardaki. Nefretinde sevgin gibi çok. Çok sevdiğini çok nefret ettiğin olarak görebiliyorsun. Bu duyguların çok tehlikeli. Çünkü çok olan her şey tehlikeli. Bugün ilişkilerinde daha kararında davranmak gerek. Yoksa yine elinde patlayacak.

30 kasım 2020 burç 2020 Terazi Burcu

Aranı herkesle iyi tutuyorsun. Herkes seni seviyor sende herkesi seviyorsun. Ya da öyle görünüyor diyelim. Çünkü sen herkesle iyi anlaşmada ustasın. Aslında yalnızca birkaç kişi senin için çok çok değerli. İşte diğerlerinden birisi bugün sende hak ettiği sevgiyi bulamadığını düşünecek ve seni samimiyetsizlikle suçlayacak. Buna karşı hazırlıklı ol.

30 kasım 2020 burç 2020 Akrep Burcu

Nasıl bu kadar ciddi olabiliyorsun her konuda. Cıvıklık hayatının bir parçası değil. Hatta o kadar ciddisin ki cıvık insanlarda hayatının bir parçası değil. Ayrıca bugün çok gerginsin. İşte bugün hiç beklemediğin bir şey olacak. Çevrendekilerden birisinin cıvıklığı yüzünden sır tutmamakla itham edileceksin. Neyse ki seni bile biliyor. O kişiyi hayatından çıkarmalı ve bu duruma karşı hazırlıklı olmalısın.

30 kasım 2020 burç 2020 Yay Burcu

Yanlış anlaşılmaya ve haksızlığa asla tahamül edemiyorsun. Kendini ifade etmek için çırpınıp duruyorsun ve doğru kelimeleri seçmediğin için lafı uzattıkça uzatıyor daha da yanlış anlaşılıyorsun. Sonra daha çok ifade etmeye çalışıp işleri iyice batırıyorsun. Sadece sussan her şey düzelecek. Bugün yine bir yanlış anlaşılma ile karşı karşıyasın. Ne yapman gerektiği ortada gerisi sana kalmış.

2020 Oğlak Burcu

Bugün tam senin gibi birisi sana senin gibi davrancak. Sen sevgini didişerek, gıcık ederek, delirterek, sarılarak belli ediyorsun. Bazıları bunu sadece şakalaşmak zannediyor. Ama sen aşık olduğun kişiye karşıda didişerek adım atıyorsun. Bu sefer de benzeri bir şey yaşanacak. Sen değil o sana böyle yaklaşacak. Büyük aşka hazır mısın. Bugün çok güzel bir gün senin için!

Kova Burcu

Çok sabırlısın, çok sakinsin, çok anlayışlısın. Ama bugün sabrını son noktasına kadar zorlayacaklar. En hassas olduğun konular üzerinden konuşulacak ve sabrın fazlasıyla sınanacak. Sen yapman gerekeni biliyorsun sakin olmalısın ama olamayacaksın. Bir volkan gibi patlayacaksın.

Balık Burcu

O seni çok sempatik buluyor. Gözlerine bakışlarına hayran. Sen kimseye kolay kolay güvenmiyorsun ama o seni sevmeye gözlerinden başladı ona güvenebilirsin. Siz aşkın çok farklı bir boyutunu yaşayacaksınız. Bugün sizin için bir ilk gün.

2021 yılında burcunuzu nelerin beklediğini okumak için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: