Aralık Ayı Balık Burcu 2020 Yorumları

Artık kasım ayının sonlarına doğru gelirken koca bir ayı geride bırakmış olmanın farkındalığı ve kasım ayında bizleri nelerin beklediğinin merakı akıllara gelmektedir. Uzatmadan Bilgi ailesi astroloji uzmanları aralık ayı balık burcu 2020 yılı için araştırmalarını yaptı ve sizler için yorumladı. Balık burçları kendi alanlarına ve kendi özel hayatına düşkün bir burç olarak bilinmektedir. Bu da onların kendileri hakkında daha fazla bilgi öğrenmesini, gelecekte kendilerini nelerin bekliyor olabileceğini merak ettirmiştir. Gelin bakalım aralık ayı balık burcu 2020 için astroloji uzmanları ne demiş?

Aşk Aralık Ayı Balık Burcu 2020

aralık ayı balık burcu 2020

2020 balık burcu aşk ile öne çıkmıştı. 2019 yılında yaptığımız yorumlar 2020 yılında balık burcunun aşk hayatında birtakım hareketlenmeler olacağına yönelikti. Söylediğimiz gibide oldu. Artık 2020’nin sonlarına gelirken aralık ayında aşk onlar için son kozunu oynayacak. Bu ne demek izler için biraz açalım. Siz balık burçları duygusalsınız ve duygularınızı pek göstermiyorsunuz. İnsanlara zor güveniyor ve ihtiyatlı davranıyorsunuz. Evinize ve evliliğe düşkünsünüz. Yani doğru insan size yaklaştığında siz onun doğru kişi olduğunu anlamıyorsunuz. Tüm beklentilerinizi karşılayan bu optimal insan çevrenizde dolaştığında güvensizliğinizden dolayı bir türlü gelen karşılık vermiyorsunuz ve aşk oluşmuyor. İşte aralık ayında bu insan son kez size yaklaşacak ve bu sosyal medya üzerinden olacak. Aşk size karşı son kez kozunu oynayacak. Bu treni kaçırmamanızda fayda var!

Şans Aralık Ayı Balık Burcu 2020

aralık ayı balık burcu 2020

Sürekli balık burcu takipçilerimizden aynı soruyu alıyoruz. Balık burcu şanslı mıdır ? Maalesef değilsiniz. Genel olarak şanslı bir burç değilsiniz. Ama bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi tartışılır. Çünkü siz şansınızı kendiniz yaratabileceğiniz kadar kıvrak bir zekaya sahipsiniz. Sezgileriniz oldukça yüksek. İnanılmaz bir hayal gücünüz var. Bu sayede siz yaşamak istediğiniz şeyi planlıyorsunuz ve yaşıyorsunuz. Yani hayalini kurup yaşamayı beklemiyorsunuz. Bu yüzden şansa çokta ihtiyacınız yok.

Aralık

aralık ayı balık burcu 2020

Balık burcu aylık yorum 2020 için size birazcık da genel bir şeylerden bahsedelim. Mide ve bağırsağınızda hassasiyet olabilir. Bu genelde stres kaynaklıdır ya da bu rahatsızlık sizde strese sebep oluyordur. Bunun için bir doktor ile görüşebilirsiniz.  Bir de birileri sizin anlaşılması zor ve gizemli olduğunuzu düşünüyor. Aslında onların gizem zannettiği şey sizin başkalarının göremediğini görmenizden kaynaklanıyor. Birde çevrenizdekiler bunu bilmeli hatta okumalı. Siz güvendiğiniz insanlara tüm yüreğiniz ile sevgi gösteriyorsunuz. Sadece güveninizi kırmamalı ve sevginize layık olmalı.

2021 balık burcu için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: