Rüyada Yılan Görmek ne anlama gelir?

Rüyada yılan görmek hayırsız bir durum gibi algılansa da aslında iyi bir rüyadır. Yılan düşman demektir lakin düşmanını görmek herkese nasip olmaz. Rüya sahibininin bu düşmanı gerçekte göreceğine, dostları ve akrabağları arasından düşmanını farkına varacağına ve düşmanına karşı temkinli olabileceğine işaret eder. Rüyada yılan görmek rüya sahibinin hayırlı bir insan olduğuna işaret eder. Yılan rüya sahibi tarafından göründüğü için sinsiliğini kaybetmiştir.

Rüyada yılan görmek Diyanet’e göre kişinin düşmanı olduğuna işaret eder. Kişi bu düşmanı ile gerginlik yaşayabilir ve düşmanı ona zarar vermek isteyebilir. Eğer rüyadaki yılan tıslıyorsa sözle ve dedikodu ile buna maruz kalabilir. Bu durumda insan konuşanlardan kendini korumak adına onların seviyesine düşmemeli ve onlar gibi davranmamalıdır. Ancak bu şekilde farkını ortaya koyar ve kendini bu çirkin iletişimden korur.

rüyada yılan görmek

Rüyada YILAN GÖRMEK ne demek

Rüyada yılan görmek demek düşman görmek demektir. Kişi düşmanını açıkca görmüş sayılır ve ona karşı kendini savunabilir. Yani rüyada yılan görmek demek hayırlı demektir.

Rüyada YILAN GÖRMEK rüya Tabirleri

Rüya tabirlerine göre rüyada yılan görmek demek kişinin kuyusunu kazmaya çalışan ve zarar vermeye çalışan bir takım düşmanları olduğuna işaret edebilir. Bu durumda kendisini korumalıdır. Daha uyanık davranmalı ve dua etmelidir.

Rüyada siyah yılan görmek

Rüyada siyah yılan görmek uğursuzluğa yorumlanır. Kişi uğursuz bir durumla karşılaşabilir veya bir süre işleri rast gitmeyebilir.

Rüyada yılan ısırması

Eğer rüyada yılan ısırıyorsa rüyayı gören kişi düşmanlarından apaçık saldırıya maruz kalmıştır. Artık korkması gereken bir durum yoktur. Çünkü gelmiş geçmiştir.

rüyada yılan görmek

Rüyada sarı YILAN görmek

Rüyada sarı yılan görmek rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağına yorumlanır. Sarı onun için tohum demektir. Yakın çevresinden birisinin hamileliği müjdelenir.

Rüyada yeşil yılan görmek

Rüyada yeşil yılan görmek düşmanlara rağmen güzel günlerin yaşanacağına ve düşmanların kendisine zarar veremeyeceğine işaret eder. Kişi çoktan onlardan korunmuştur ve güzel günler çok yakındadır.

Rüyada kahverengi yılan görmek

Rüyada kahverengi yılan görmek bolluk ve bereket anlamına gelir. Malında gözü olan düşmanları vardır ama rüya sahibine asla zarar veremezler.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: