Günlük burç yorumları 27 KASIM 2020

günlük burç yorumları

Dün ve bugün arasında günün nasıl geçtiği ile ilgili bir takım farklılıklar olabileceği gibi, bugün ve yarın arasında da farklılıklar olacaktır. Tarih birçok yerde bir çok kere tekrir etse de bu burçları ve insan yaşamını yalnızca bir miktarda kapsamaktadır. Gününüzün nasıl geçeceğine dair aldığınız minik nüanslar sizi bazı durumlara karşı baştan uyarabilir. İşte hal böyle olunca günlük burç yorumları bu noktada size daha iyi hissettirmek ve önerilerde bulunmak amacı ile yazılmıştır. İşte Uzatmadan Bilgi ekibi astroloji uzmanları tarafından sizler için yazılmış olan 27 Kasım 2020 günlük burç yorumları şu şekildedir.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 27 KASIM 2020 CUMA

günlük burç yorumları

27 Kasım 2020 Koç Burcu

Koç burcu kadını güne müthiş bir enerji ile uyanacak. Gün boyu kendisi ile iletişim kuran herkesin hissedeceği bu pozitif enerji ona da kendisini iyi hissettirecek. Koç burcu erkeği ise bugün planladığı bir aktiviteyi bazı durumlardan dolayı ertelemek zorunda kalacak. Bu anlamda şansını zorlamamalıdır. Çünkü bu erteleme onun lehine olacaktır.

27 Kasım 2020 Boğa Burcu

Boğa burcu kadını bugün siyah bir kıyafet giymelidir. Evrenin onun için yarattığı muhteşem enerjiyi ancak bu şekilde kendi ruhunda misafir edebilecektir. Kullandığı bu renk onu bazı olması muhtemel sorunlardan koruyacaktır. Boğa burcu erkeği ise bugün küçük bir kırgınlık yaşayabilir. İçselleştirmeden bunun üstesinden gelmesinde yarar vardır.

27 Kasım 2020 İkizler Burcu

İkizler burcu kadını bugün çok sevdiği arkadaşları ile sorun yaşayabilir. Dost ihaneti görmesi muhtemeldir. Eğer bunu görüyorsa onun için iyi bir şeydir. Asla üzülmemelidir. Çünkü var olan ihaneti görememek daha kötüdür. İkizler burcu erkeği ise bugün sağlığına dikkat etmelidir. Aksi halde bir takım yaygın sağlık sorunu ile karşılaşabilir.

27 Kasım 2020 Yengeç Burcu

Yengeç burcu kadını bugün diğer günlere göre birazcık fazla detaycı davranabilir. Küçük bir paranoyaklık krizi desek hiçte eksik söylemiş olmayız. Bazen herkes detaylara takılır fakat bu köşeye sıkıştırıcı sorularını asla partnerine yöneltmemelidir. Bu sadece işlerin büyümesine sebep olacaktır. Kendi içinde çözmesinde fayda vardır. Yengeç burcu erkeği ise bugün küçük bir kavgaya karışabilir. Asla unutmamalıdır ki şiddet hiç bir şeyin çözümü değildir.

27 Kasım 2020 Aslan Burcu

Aslan burcu kadını bugün fazla harcama yapabilir. Bütçesini genelde iyi yönetiyor olmasına rağmen bugün kendisinin yapmayacağı bir davranış ile karşılaşacaktır. Aslan burcu erkeği ise bugün bir dostu sayesinde güzel bir an yakalayacak. Asla dostuyla kötü olmamalıdır. Çünkü o liderlik edebileceği iyi arkadaşlara sahiptir.

27 Kasım 2020 Başak Burcu

Başak burcu kadınının bugünkü uğurlu sayısı 85’dir. Eğer bir yerde ya da bir anda 85 görürse ona yönelmelidir. İçinde 85 geçen herhangi bir şey ile karşılaşmak bile ona şans getirecektir. Başak burcu erkeği ise bugün enerji alanını temizlemelidir. Haftanın yorgunluğu enerji alanında birikmiştir. Sıcak bir duş sonrası bitki çayı ve biraz klasik müzik ona bu konuda yardımcı olacaktır.

27 Kasım 2020 Terazi Burcu

Terazi burcu kadını bugün çok üzüleceği bir haber alabilir. Her günümüz güllük gülistanlık değil. İnsan olmanın ve yaşamanın bir parçasıda üzülmektir. Önemli olan güçlü bir şekilde karşılamak ve ayaklarımızın üzerinde durmaktır. Terazi burcu erkeği ise uzun zamandır amaçladığı bir şeyi gerçekleştirecek. Bu birisini ikna etmek ya da büyük bir iş anlaşması yapmak gibi bir şey. Tüm yıl bu anlaşmanın ekmeğini yiyecek. Şimdiden tebrikler!

27 Kasım 2020 Akrep Burcu

Akrep burcu kadını bugün uzun süredir ihmal ettiği ailesini aramalı ya da onlarla zaman geçirmelidir. Aile demek yalnızca anne baba evlat değildir. Aile sizin dost bildiğiniz arkadaşlarınızdır çoğu zaman. Biraz hal hatır sormak sevdiklerini yoklamak doğru olacaktır. Akrep burcu erkeği ise bugün çok güzel bir haber alacaktır. Bu haber günü geldiğinde gerçekleşmeyebilir. Kendini bu duruma hazırlamalıdır.

27 Kasım 2020 Yay Burcu

Yay burcu kadını uzun zamandır yatırım yaptığı bir işin meyvesini yiyecektir. Onu bu konuda cesaretlendiren ve destek olan dostlarının iyiliğini asla unutmamalıdır. Yay burcu erkeği ise bu aralar partnerine daha ilgili davranmalıdır.

27 Kasım 2020 Oğlak Burcu

Oğlak burcu kadını kendine uzun süredir zaman ayırmadı. Bugün neşelenme ve kendini iyi hissetme zamanı. Bol turunculu bir gün ve güzel bir yabancı dizi ona çok iyi gelecektir. Oğlak burcu erkeği ise bugün risk alması gereken bir konu olduğunda kesinlikle risk almamalıdır. Daha temkinli adımlar atmak daha fazla kazandıracaktır.

27 Kasım 2020 Kova Burcu

Kova burcu kadını bugün mutfakta çok başarılı olacaktır. Ünlü aşçılardan bile daha iyi yemek yaptığı ve kendisininde nasıl yaptığını anlamadığı farklılıkta ve lezzette yemekler pişirecektir. Şimdiden ellerine sağlık. Kova burcu erkeği ise kötü niyetli birisi tarafından dolandırılabilir. Bu konuda dikkatli yaklaşmalıdır. Özellikle dijital bir ortamdan böyle bir dolandırıcılık gerçekleşebilir.

27 Kasım 2020 Balık Burcu

Balık burcu kadınını bugün sıkıcı bir gün beklemektedir. bir aktiviteye yönelmesinde yarar vardır. Spor gibi takı tasarım gibi bir hobi ile uğraşmalıdır. Aksi halde çok sıkılacağı günler kapıda. Balık burcu erkeği ise eril enerjisinin çok yüksek olduğu bir güne uyanacaktır.

2021 Yılında Burçları Neler bekliyor?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: