Günlük Burç Yorumları 26 Kasım 2020

günlük burç yorumları

Her birimizin yaşamın içinde kaybolmuş durumdayız. Günler birbirini kovalayarak giderken başka bir günü geride bırakıyoruz. Bir daha aynı güne dönmemek üzere. Hal böyle olunca anın tadını çıkarmak ve geleceğe odaklanmak yapılabilecek en güzel seçim oluyor. Tabi bir de gelecekte bizleri neyin bekliyor olabileceği konusundaki meraklarımız bazı uzmanlar tarafından aydınlatılınca gelecekle ilgili meraklarımız birazcık doyurulmuş oluyor. Uzatmadan Bilgi ekibi tarafından hazırlanmış olan günlük burç yorumları 26 Kasım 2020 sizlerle.

günlük burç yorumları

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 KASIM 2020 PERŞEMBE

26 Kasım 2020 Koç Burcu

Bugün koc burcu erkeği için zorlu bir gün olabilir. İşlerde birtakım aksaklıklar olsa bile panik yapmadan işine odaklanırsa üstesinden gelecektir. Koç burcu kadını birtakım bunalmalar yaşayabilir. Kendine zaman ayırmasında ve keyif aldığı aktiviteleri gerçekleştirmesinde fayda vardır.

26 Kasım 2020 Boğa Burcu

Boğa erkeği güne enerji başlayacak ve gün onun için oldukça keyifli geçecek. Uzun süredir biriktirmiş olduğu işlerini tamamlaması için yeterli enerjiye sahip olacak ve birçoğunu tamamlayacak. Boğa kadını ise bugün güne tembel uyanabilir. Eğer dinlenmezse hastalık kapıda olabilir.

26 Kasım 2020 İkizler Burcu

İkizler erkeğini bugün çok güzel haberler bekliyor. Almış olduğu haber sayesinde günü çok iyi geçecek. İkizler kadını ise kendisine zaman ayırdığı dolu dolu tatmin bir gün geçirecek. Bugün İkizlerin Günü!

26 Kasım 2020 Yengeç Burcu

Yengeç erkeği bugün zor bir gün geçirecek. Geçmişte söylediği bir yalan yüzünden başı epey ağrıyacak. Bütün gün sorunu çözmek için uğraşacak ve köşeye sıkışacak. Ama bir şekilde günü kurtaracak. Yengeç kadını ise bugün sebebi ne olursa olsun asla dedikodu yapmamalı. Söylenecek en önemli şey bu.

26 Kasım 2020 Aslan Burcu

Aslan erkeği güne güçlü ve mutlu uyanacak. Bütün gün içindeki gücü hissedecek. Doğuştan bir lider aslan bugün bir kere daha herkesi kendine hayran bırakacak. Aslan kadını ise bugün mutlaka sarı bir şeyler giymeli. Evrendeki enerji akımı ile sarı buluşacak ve ona büyük bir şans olarak geri dönecek

26 Kasım 2020 Başak Burcu

Başak erkeği güne gergin uyanacak. Aşırı temizlik ve titizlik takıntısı yastığın köşesindeki bir leke gibi onu obsesifleştirecek. Artık kendine bir kahve yapıp bunları düşünmeyi biran önce bırakmalı. Başak kadını ise bugün bol miktarda temizlik yapacak. Bu temizlik aynı zamanda enerji alanının temizliği. Gece uyurken bile bu rahatlamayı hissedecek.

26 Kasım 2020 Terazi Burcu

Terazi erkeği bugünlerde biraz çapkınlık yapabilir. Sebebi ne olursa olsun aldatmanın bahanesi ve kabulü olmaz. Terazi kadını ise bu aralar ilişkilerinde biraz dengeli davranmak zorundadır. Aksi halde bazı sevdiklerinin kalbini kırabilir.

26 Kasım 2020 Akrep Burcu

Akrep burcu erkeği son zamanlarda çok üzüldüğü bir durumu çözüme kavuşturacak. Bugün akrep burcu erkeği için terapi gibi bir gün olacak. Akrep burcu kadını ise uzun süredir beklediği müjdeli haberi alacak. Haydi hayırlı olsun!

26 Kasım 2020 Yay Burcu

Yay burcu erkeği son zamanlarda fazla duygusal davranıyor ve bu durum partneri tarafından pek sevilmiyor. Yay burcu kadını ise karın bölgesinde mavi bir enerji ile ışıklandırılacak. Bu ona hayatın en güzel hediyesi.

26 Kasım 2020 Oğlak Burcu

Oğlak burcu erkeği bu aralar kendini fazla yorduğu için bugün ona her zamankinden daha zor gelecek. Çünkü birazcık dinlenmeye ihtiyacı var. Oğlak Burcu Kadının ise dişil enerjisi çok yüksek. Eğer hamile kalmayı düşünüyorsa beklediği haberi yakında alabilir.

26 Kasım 2020 Kova Burcu

Kova burcu erkeği bu aralar içine kapanmış durumda. Birazcık duygu dünyasını paylaşmasında ve kendisine verilen önerileri dinlemesinde fayda var. Kova burcu kadını ise bugün mutlaka her zamankinden farklı bir şeyler yapmalı. Yoksa yakında hayatın rutininden sıkıldım diyebilir.

26 Kasım 2020 Balık Burcu

Balık burcu erkeği bu aralar yönünü bulmakta zorlanıyor. Çok fazla kararsız kaldığı konu var. Bu yüzden aklında sürekli bu düşünceler dönüyor. Bugün nihayet kararını verecek ve vermiş olduğu bu kararın doğru bir karar olduğunu çok zaman geçmeden anlayacak. Balık burcu kadının ise bu aralar kişisel bakımlarını aksatmış durumda. Kuaföre gitmek ya da bir duş alıp biraz bakım yapıp bir kahve içmek onu kendine getirecek.

günlük burç yorumları

2021 İçin

26 Kasım günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları ve yıllık burç yorumları bir çok okuyucu tarafından merak edilmekte ve okunmaktadır. Uzatmadan Bilgi ailesi Astroloji Uzmanlarımız tarafından kaleme alınan 2021 yılında burçları neler bekliyor yazıları için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: