Sigara Fiyatları 2021 Güncel Sigara Fiyatları

Güncel Sigara Fiyatları 2021

Günümüzde birçok insan sağlığa zararlarını biliyor olmasına rağmen sigara kullanımına devam etmektedir. Sigara bağımlılığı herkesin bildiği gibi bırakılması zor bir bağımlılıktır. Kimisi bu bağımlılığına karşı koyamayıp sigara tüketirken kimisi bırakmanın yollarını denemektedir. Biz size Uzatmadan Bilgi ailesi olarak öncelikle bırakmanızı tavsiye ederiz. Fakat bu yazı bırakanlar için değil, bırakamayıp bu yıl sigara tüketiminin bütçelerini ne kadar yakacağını hesaplamak isteyenler için yazılmıştır. Artık enflasyon karşısında eriyen satın alma gücü bu etkisini tekel ürünlerde de göstermektedir. Her yıl zamdan kendini koruyamayan bu tütün ürünleri de ne yazık ki bu yılda cepleri yakmaya devam etmiştir. Sigara fiyatları 2021 yılında nasıl olacak diye merak edenler için bu yazı kaleme alınmıştır.

sigara zamlı fiyatlar

Güncel sigara fiyatları tam liste arayanlar geçen yıl yüksek rakamlarla karşılaştılar. Gıdadan tekstile, elektrikten suya, insanın yaşamsal ihtiyaçlarını karşılayan birçok temel ihtiyaç tüketimleri yüksek oranda zamlara maruz kaldı. Sigara her ne kadar temel ihtiyaç olmasa da bağımlıları için bir ihtiyaçtır. Diğer temel ihtiyaçlar gibi sigara fiyatları 2021 yılında kendini bu faizlerden koruyamadı. Geçen yıl 2020 yılında da koruyamamıştı. 5 Ocak 2020 tarihi itibari ile Parliament 32 TL, Marlboro 30 TL, Lark 24 TL, Chesterfield 23 TL, L&M 23 TL’den satışlara sunulmuştu. Tüketiciler fiyatlar karşısında çok şaşırmış ve yüksek bulmuşlardı.

2021 sigara

Bazı tüketiciler artık alışkanlıklarını değiştirmeye karar verdi. O çok bilinen sigara markalarındansa cep yakmayan tütün tüketim yollarına başvurdular. Kimisi açık tütün alıp tüketirken kimisi A101 sigara fiyatlarını araştırıp tüketmeye karar verdi. 12.5 TL’den başlayan fiyatlar bazı tüketicilere uygun geldi ve tüketim alışkanlıklarını değiştirdi. Ama sigara tutkunlarının bazıları alışkanlıklarını değiştirmek istemedi ve hep kullandıkları marka ile devam etmek istediler. Kendi sigara fiyatındaki artışı merak eden tüketiciler sigara fiyatları 2021 yılında ne olacak sorusunu sordular.

Sigara Fiyatları 2021

Marka marka sigara fiyatları yayımlandığında kendi tükettiğiniz sigaranın fiyatına buradan ulaşabilirsiniz. Sigara fiyatlarının güncel listesi için bizi takip edin. Uzatmadan Bilgi ailesi olarak sigarayı bırakmanızı tavsiye ederiz. Sigarayı bırakmak için buraya tıklayınız. Eğer bırakamıyorsanız en hafif sigara sizler için daha uygun olacaktır. Hafif sigaralar hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

yeni sigara fiyatları 2021

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: