En hafif sigara? 2021 hafif sigara önerisi

en hafif sigara

2021 Sigara

Kimileri belli bir yaşta bilinçli olarak kötü alışkanlıklara başlarken kimileri de ne zaman olduğunu dahi hatırlamadığı, bilincinin çokta yerinde olmadığı zamanlarda bu tür alışkanlıklara başlamıştır. Ama şu an eğer bağımlıysa ikisi de ne yazık ki kendileri için zararlı bir durumun içinde olabilirler. Sağlıklarına ve ekonomilerine zarar veren, bağımlılık yapan bu tarz ürünlerin bırakılması elbette birincil tercihtir. Ama bu konuda kimseyi yargılamak doğru olmayacaktır. Herkesin iradesi, kendi imtihanı, bağımlılığı farklı olabilmektedir. Bu noktada zararı minimize etmek adına en hafif sigara kullanımını önermek daha doğru olacaktır.

2021 hafif sigaralar

Hafif Sigara

Aslında günümüzde baylar en hafif sigara tüketimi gibi bir kaygıya düşmemektedir. Bazı ürün pazarlamacıları tarafından bu tütün ürünlerinin kullanım tercihlerine bağlı olarak cinsiyetçileştirildiği açıkça ortadadır. En hafif sigaralara kadın sigarası diyenler bile olmuştur. Bayanlar için en hafif sigara ürünü arama filtresi haline gelmiştir. İş böyle olunca sadece kadınlar mı o sigarayı kullanmalı sorusu akıllara gelmektedir. Bu çok büyük bir yanılgıdır. Artık 21.yy da sigara tüketimi tercihinin cinsiyetinin olmadığını anlamalıyız.

en hafif sigara

Cinsiyetçi Sigara

Kadınlara özel ya da erkeklere özel demeden en hafif sigaralar hangileridir diye araştırıp, sağlımıza diğer sigaralardan daha az zarar verecek olan sigarayı tercih etmek doğru bir yaklaşım olacaktır. Biz sizler için araştırdık ve en zararsız sigara markası 2021 yılında Parliment One ve Kent White Süper Light sonuçlarına ulaştık. Burada ki zarar ölçütü nikotin, zifir ve karbonmonoksit değerleridir. Diğer sigaralara kıyasla içinde daha az zehirli madde bulunan bu sigaralarda elbette çok sağlıksızdır.  Asla bu yazımızdan diğerlerinden sağlıklı anlamı çıkarılmamalıdır. Uzatmadan Bilgi ailesi olarak öncelikle bırakmanızı öneriririz. Eğer bırakamıyorsanız en hafif sigaraları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca buraya tıklayarak 2021 sigaraya zam gelecek mi yazımızı okuyabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde sigarayı bırakmak içinde buraya tıklayabilirsiniz. 

hafif sigara önerisi 2021

Dikkat

Bu yazıyı okuyan kişi eğer sigaraya başlamayı amaçlıyorsan ve bu amaçlar hafif sigara araştırıyorsan sana bu konuda öneride bulunduysak gerçekten çok üzülürüz. Lütfen böyle bir düşüncen varsa insanları ve kendini zehirlemeden önce bu fikri bir daha düşün. Asla dertlerinden kurtulmak ve özentilikten dolayı sigaraya başlama. Hem kendini hem de etrafındakileri öldürme!

2021 hafif sigara önerisi

One thought on “En hafif sigara? 2021 hafif sigara önerisi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: