Yanına ne gider? Hangi Yemekler İle Ne Yenir?

Yanına ne gider

Yemek yapmak kimileri için bir tutkudur. Kimileri için mecburiyettir. Sizin için hayattaki yerini bilemem ama bir çoğumuzun lezzetli yemekler yemekten hoşlandığını söyleyebilirim. Yaşamak için yiyenler ve yemek için yaşayanlar olarak ayrılsak da hepimiz hayatın bir noktasında şunu sormuşuzdur. Yanına ne iyi gider? Şinitzelin yanına ne gider, pirzolanın yanına ne gider, hindinin yanında ne gider? Sizin için bu sorular farklılık gösterebilir fakat benzerlerinin çok kez arandığını biliyoruz.

Yanına ne gider

Ama bu sorularımıza uzatmadan cevap veren bir platform bulamamışızdır. Örneğin Etin yanına ne gider diye sorduğumuzda lafı hiç uzatmadan etin yanına garnitür diyen bir yazı bulamamışızdır. Önce etin tarifi, sonra videoları, sonra tarifin malzemeleri; ha bu arada oradan, buradan, şuradan çıkan reklamlar falan filan. Yanlış anlaşılmasın reklamları eleştirmiyorum. Bu tarz yayınlar tabi ki de babalarının hayrına site açıp kar amacı gütmeden bunca emek harcayıp ücretsiz yayın yapacak değiller. Ama artık para ve reklamlar bazı şeylerin önüne geçmiş gibi hissediyorum. Hem yardımcı olup hem de kazanç sağlayabilirken yardımcı olmak reklamın gerisinde kalmış durumda. İnsanların işlerini kolaylaştırmayı amaçlarken onları kendi çıkarlarımız doğrultusunda daha da uğraştırmak bana pek etik gelmiyor.

Yanına ne gider

Peki biz bu noktada sizler için ne mi yapıyoruz? Biz sizin için yanına ne gider sorularınızı cevapladığımız paylaşımlarda bulunuyoruz. Eskiden yemek yaparken böyle bir soru işaretim olduğunda bende herkes gibi internete başvuruyordum. Soğanımı kavururken tek elle telefonumu alıp aklımdaki soruyu yazıyordum. İşte sonrası büyük bir işkence… Bunu yaparken reklamları kapatıyordum. Gönderiye ulaşmaya çalışıyordum. Tam bu noktada aslında her aramamızda maruz kaldığımız bu reklamlara böyle bir durumda maruz kalmamanız için farklı bir çözüm geliştirdik. Direk size cevabı veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki herkesin aradığı uzatmadan bilgi…

Hangi yemeğin yanına hangi yemeğin daha iyi gittiğini ustaların dilinden öğreniyor, insanların deneyimlerini dinliyor ve herkesin bilmediği ama çok yakışan şeyleri seçiyoruz. Bununla ilgili güzel geri dönüşler alıyoruz. Eğer sizde hangi yemekle ne yenir diye merak ediyorsanız bizimle kalın. Çünkü bu site uzatmadan bilginin adresi. Hepinizi bekleriz! Buraya tıklayarak aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: