2021 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor


2020 Yılı felaket yılı oldu. Depremler, çığlar, savaşlar, uçak kazaları, suikastlar, yangınlar ve korona virüsü ile çok kötü bir yıl geçirdik. Yalnızca oğlak burcu için değil tüm dünya için kötü bir yıldı. Ama kışın sonu bahar. 2021 astrolojisi bize iyi haberler veriyor. Gelin bakalım 2021 yıllık burç yorumlarında oğlak burcunu neler bekliyor?

2021 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor Aşk ve Evlilik

2021 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor

Oğlak burcu herkesi sevebilme yeteneğine sahiptir ama her insan kendini oğlak burcuna sevdiremez. Ne kadar geniş kalbin olsa da sevecen yaklaşsan da bazı negatiflikleri hemen hissediyorsun ve ona göre adım atıyorsun. Partnerin olacak kişinin davranışları adeta bir süzgeç gibi aklının derinliklerinde süzülüyor ve onu analiz ediyorsun. Eğer bir şey sezersen hemen aranıza mesafe koyuyorsun. 2021 yılında süzgecinden elenmeyen tam manasıyla mükemmel denilecebilecek bir hayat arkadaşı ile karşılaşacaksın. Bu yıl senin için aşk yılı olacak.

2021 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor İş, Kariyer ve Okul

2021 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor

Oldukça azimli ve çalışkansın. Eğer çok çalışırsan günün sonunda mutlaka karşılığını alırsın. Çalışkanlığın gelecekteki lüks hayatının ilk adımları. Bugün tüm zorluklarla baş edebilirsen başarı çokta uzak bir yılda gelmeyecek. Sen daha 2021 yılının mayıs aylarında başarının meyvelerini yemeye başlayacaksın.

2021 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor Para ve Finans

2021 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor


Bu yıl herkes mersine giderken sen tersine gittin. Bir çok kişi ekonomik sıkıntılar yaşarken senin cebin inanılmaz bereketliydi. Yine aynı şekilde devam edecek ve sen 2021 yılında daha da zengin birisi olarak yaşayacaksın. Sana yatırım yap bile demiyorum. Her yıl bir önceki yıldan daha bereketli olan yıllar seni bekliyor.

2021 Oğlak Burcuna Tavsiyeler

2021 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor

Enerji alanında bunalmalar yaşayabilirsin bunun için kendini iyi hissetmeye çalışman çok önemli. Eğer ruh halin için bir şeyler yapmazsan ciddi depresyonlar kapıda olabilir. Ayrıca hislerin çok kuvvetli olduğu için yakın çevrene bazı önerilerde bulunuyorsun ve günün sonunda da ben demiştim diyorsun. Onları korumaya çalışman güzel ama hislerini paylaşmandan pek hoşlanmıyorlar. Sen demişsin gibi değil sen sebep olmuşsun gibi düşünüyorlar. Bazı şeyleri sadece kendi içinde yaşamalısın. Çünkü olacakların önüne yalnızca bir miktar geçebiliriz. O da kendimiz için…

Diğer burçlar hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “2021 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: