2021 Yengeç Burcunu Neler Bekliyor


2020 Yılı felaket yılı oldu. Depremler, çığlar, savaşlar, uçak kazaları, suikastlar, yangınlar ve korona virüsü ile çok kötü bir yıl geçirdik. Yalnızca yengeç burcu için değil tüm dünya için kötü bir yıldı. Ama kışın sonu bahar. 2021 astrolojisi bize iyi haberler veriyor. Gelin bakalım 2021 yıllık burç yorumlarında yengeç burcunu neler bekliyor?

2021 Yengeç Burcunu Neler Bekliyor Aşk ve Evlilik

2021 Yengeç Burcunu Neler Bekliyor

Hak edene hak ettiğini veririyorsun. Sana nasıl davranılıyorsa sende öyle davranıyorsun. Ama ilişki emek ister, fedakarlık ister. Sen bu ilişkide birazcık fazlasını yapmalısın. Hayalini kurduğun korunaklı yuvaya 2021 yılında bu sayede kavuşacaksın. Evcimen olman partnerin tarafından çok sevilen bir özelliğin. Ama herkesle ilişki kurabilmen ölellikle uzak çevreyle de samimi olabilmen kıskançlıklara sebep olabilir. Bu durumu önceden farkında olup dengelemende yarar var. Sen 2021 yılında aradığın huzuru bulacaksın.

2021 Yengeç Burcunu Neler Bekliyor İş, Kariyer ve Okul

2021 Yengeç Burcunu Neler Bekliyor

Hırslısın ama her şeyden çabuk korkuyorsun. Korkularında baş edip mücadele etmen gerek. Çünkü içsel huzursuzluğun hastalık getirebilir ve bu döngü bitmek bilmeyen başarısızlığa sebep olabilir. Bu yüzden bu zincir döngüsünü kır ve güçlü yarınlar için kendini motive ederek çalış. 2021 yılında seni başarılı bir kariyer bekliyor. Çok güzel haberler alacaksın. Tüm fırsatları değerlendirip çok çalışmak senin elinde.

2021 Yengeç Burcunu Neler Bekliyor Para ve Finans

2021 Yengeç Burcunu Neler Bekliyor

Sen parayı çok seviyorsun. Paran olmadığında aşırı huzursuz ve güvensiz hissediyorsun. Borç yapmayı sevmiyorsun ama harcamayıda sevmiyorsun. Bu yıl birazcık o sıkı elini açıp harcarsan inan bir şey kaybetmezsin. Korkma parasız kalmazsın. Yarının garentisi yok bu yüzden anı yaşa. 2021 yılı senin için bolluk ve bereket yılı. Kazançların misliyle katlanacak beklemediğin yerlerden maddi gelirler elde edeceksin. Bu yüzden bu kadar harcamaktan korkma.

2021 Yengeç Burcuna Tavsiyeler

2021 Yengeç Burcunu Neler Bekliyor

2020 yılı her ne kadar felaketler yılı olsada biz bu yıldan geçmiş diye söz ederken sen anı diye söz ediyorsun. Anılarla dolu iyi kötü bir yıl senin için geride kalıyor. Ama sen birazcık duygusalsın. Bir şeylerin ilerlemesi ve kontrolün dışında zamanın akıp gitmesi sana üzüntü veriyor. Yılların geride kalması gelecekteki güzel yıllarını gölgelemesin. Buna müsade etme çünkü ancak böyle mutlu olabilirsin.

Diğer burçlar hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: