2021 AKREP BURCUNU NELER BEKLİYOR

2020 Yılı felaket yılı oldu. Depremler, çığlar, savaşlar, uçak kazaları, suikastlar, yangınlar ve korona virüsü ile çok kötü bir yıl geçirdik. Yalnızca akrep burcu için değil tüm dünya için kötü bir yıldı. Ama kışın sonu bahar. 2021 astrolojisi bize iyi haberler veriyor. Gelin bakalım 2021 yıllık burç yorumlarında akrep burcunu neler bekliyor?

2021 Akrep Burcunu Neler Bekliyor Aşk ve Evlilik

2021 Akrep Burcunu Neler Bekliyor

Kalabalık ortamlardan pek hoşlanmıyorsun. Tek başına hareket etmek daha keyifli geliyor. Ama tabikide bu bir partnerin olmayacağı ve senin evlenmeyeceğin anlamına gelmiyor. Senin gibi kalabalıktan pek hoşlanmayan birisi 2021 yılında hayatına girecek. İkinizde birebir ilişkilerden keyif alıyorsunuz. Çünkü siz böylesinin daha değerli olduğunu farkındasınız. İşte bu yıl aradığın aşkı bulma yılı. Eğer evliysen baş başa daha fazla vakit geçireceksiniz. İkinizde bu yıl aradığınızı bulacak ve huzurlu bir yıl geçireceksiniz.

2021 Akrep Burcunu Neler Bekliyor İş, Kariyer ve Okul

2021 Akrep Burcunu Neler Bekliyor

Başkalarından yardım almaktan pek hoşlanmıyorsun ve zor günlerini tek başına atlatmayı tercih ediyorsun. Bu da senin daha güçlü biri olmanı sağlıyor. İçindeki o tükenmez enerji bazı zamanlarda daha fazla açığa çıkıyor. İşte o zaman sen kariyer basamaklarını ikişer ikişer çıkıyorsun ve etrafına muhteşem bir enerji yayıyorsun. Bu enerji etrafındaki herkes tarafından fark ediliyor. Özellikle bağlı olduğun kurumdaki üstlerin tarafından. Kısacası yakında terfi var!

2021 Akrep Burcunu Neler Bekliyor Para ve Finans

Çok fazla tasarruf ediyorsun ve bu da kazandıklarını harcama keyfine varamamana sebep oluyor. Mezara mı götüreceksin? Parayı elindeki kelebek gibi düşünmelisin; ne çok sıkacaksın ne de çok salacaksın. İhtiyaçlarını al ve kalanını tasarruf et inan böyle daha mutlu olacaksın. Para senin için bir amaç değil araç olmalı. Kısa zamanda birikimlerinle güzel yatırımlar yaparsan daha çok kazanabilirsin. Ayağına gelen fırsatları iyi değerlendir.

2021 Akrep Burcunu Neler Bekliyor

2021 Akrep Burcunu Neler Bekliyor Tavsiyeler

2021 Akrep Burcunu Neler Bekliyor

Gereksiz samimi gibi davranamıyorsun biliyorum ama bu soğuk biri gibi görünmene sebep oluyor. İnsanlar senden daha sıcak davranmanı ve daha samimi olmanı bekliyorlar. Çok sivri dillisin bu yüzden seninle iletişim kurarken insanlar tedirgin oluyorlar. Biraz daha dilini yumuşatmalı ve pozitif olmalısın. Çevrende en çok sevilen yanın ise sadakatli olman. Her zaman partnerine, arkadaşlarına sadık davranıyorsun. En önemlisi de kendine dürüstsün. Böyle devam et çünkü bunu herkes yapamaz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: