2021 ASLAN BURCUNU NELER BEKLİYOR

2020 Yılı felaket yılı oldu. Depremler, çığlar, savaşlar, uçak kazaları, suikastlar, yangınlar ve korona virüsü ile çok kötü bir yıl geçirdik. Yalnızca aslan burcu için değil tüm dünya için kötü bir yıldı. Ama kışın sonu bahar. 2021 astrolojisi bize iyi haberler veriyor. Gelin bakalım 2021 yıllık burç yorumlarında aslan burcunu neler bekliyor?

2021 Aslan Burcunu Neler Bekliyor Aşk ve Evlilik

Aslan burcunu 2021 yılında özellikle Mart-Temmuz ayları arasında romantik bir ilişki bekliyor. Eğer evliyseniz çocuk sahibi olacaksınız evli değilseniz ilişkinizde level atlayacaksınız. Eğer bir ilişkiniz yoksa doğru insanı bulacak ve romantik zamanlar geçireceksiniz. Hayatınızın aşkı desek hiç abartmış olmayız. Aslan burcu genelde partneri tarafından çok güçlü bulunur. Tutkulu bir aşıktır. Dışarda ne kadar kükrerse kükresin bir ev kedisidir. Bu da onu ideal eş yapar!

2021 Aslan Burcunu Neler Bekliyor İş, Kariyer ve Okul

Herkes biliyor ki aslan burçları özgüvenlilerdir. Kendi söylediklerinin günün sonunda hep doğru çıktığını iddia ederler. Aslında çoğu zamanda haklıdırlar. Onlarında 2020 yılında söyledikleri gibi söyledikleri çıkacak. 2021 yılında da yaptıkları yatırımları fazlasıyla alacaklar. Ticari bir yatırımsa misliyle geri dönecek, eğitime yatırımsa meslek ve pozisyon olarak geri dönecek, işe yatırımsa terfi alacak. Bu yıl lider burç olan aslan burcunu ormanları yönetmenin ışığı besleyecek ve iş yaşamlarını bu ışıkla yönetecekler.

2021 Aslan Burcunu Neler Bekliyor Para ve Finans

Onca yatırım, onca emek tabi ki de karşılıksız kalmaz. Aslan burcu 2020 yılında çok çalıştı çok hedefler koydu. Bu yıl meyvesini yeme zamanı! Paraya para demeyecek, tasarrufları birikimleri kat kat katlanacak!

2021 Aslan Burcunu Neler Bekliyor Tavsiyeler

Sevgili aslan burcu. Sana tavsiye verirken iki kere düşünmek lazım. Çünkü sen genelde bildiğini yapan ve her zamanda haklı çıkan bir burçsun. Ama sana daha önce duymadığın bir tavsiye vermek istiyoruz. Bu yıl herkese şansızlık getiren kara kedi sana şans getirecek. Nerede bir kara kedi görürsen bilki onu izleyen zamanda müjde alacaksın. Çünkü siz aynı soydansınız.

Diğer burçları 2021 yılında neyin beklediğini öğrenmek için buraya tıklayınız.

One thought on “2021 ASLAN BURCUNU NELER BEKLİYOR

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: