2021 BALIK BURCUNU NELER BEKLİYOR

2020 Yılı felaket yılı oldu. Depremler, çığlar, savaşlar, uçak kazaları, suikastlar, yangınlar ve korona virüsü ile çok kötü bir yıl geçirdik. Yalnızca balık burcu için değil tüm dünya için kötü bir yıldı. Ama kışın sonu bahar. 2021 astrolojisi bize iyi haberler veriyor. Gelin bakalım 2021 yıllık burç yorumlarında balık burcunu neler bekliyor?

2021 Balık Burcunu Neler Bekliyor Aşk ve Evlilik

“2021’de neler olacak ey astroloji! Söyle kısmetim var mı?” diyorsanız, balık burcu için bu yıl ciddi ilişkiler yılı. Sabırlı bir burç olan balık burcu 2020’de göstermiş olduğu sabrın selametini yaşayacak. Dürüstlüğü ona evliliğin kapısını aralayacak. Uysal davranışları sevilen bir partner olmasını sağlayacak. Bu yıl partneri olmayan balık burcu kalmayacak!

2021 Balık Burcunu Neler Bekliyor İş, Kariyer ve Okul

Dış etkenlerden çok etkilenmesi iş verimini azaltmaktadır. Ama akıllı ve kurnaz olan bu burç herkesi şaşırtan hamleler yapmaktadır. Balık burcu insanı herkesin seçtiği özel kişi olmak istemektedir. Bu hırslı yapısı da biraz göze batmaktadır. Aslında balık burcu başarısını hırsından aldığını zannetmektedir. Ama işin doğrusu sabrından almasıdır.  Bu yıl balık burcu insanı biraz daha törpülenecek ve bazı göze batan davranışlarını azaltma yoluna gidecek. Bu da iş ve okul yaşamında ona başarı getirecek.

2021 Balık Burcunu Neler Bekliyor Para ve Finans

2020 yılında baya eli açık davranmış olan balık burcu normalde tasarrufu çok sevmektedir. Bu yıl bolca tasarruf yapıp ev ve araba gibi istediği bir şeyin ilk adımlarını atacak. Ocak ayı itibariyle hanesine giren para artacak ve giderleri azalacak. Neredeyse bütün finansal hedeflerine kavuşacak. Sadece 2021’in gelmesini beklemeli. 2021 güzellikleri ile geliyor!

2021 Balık Burcunu Neler Bekliyor Tavsiyeler

Arkadaşlık ilişkilerinde ilerleme kaydedeceksin. Fakat birtakım hatalar yapıyorsun. Kendini toplum içinde dinlemende, insanların gözlerinde kendini okumanda fayda var. Her konuda fikrini söylemeyi bırak. Birazcık başkalarını dinle. Çok fazla imada bulunma bunu kimse sevmez. Gülümsemeni ve neşeni koru. Buna herkes bayılıyor. Sana gülmek çok yakışıyor!

Diğer burç yorumları için buraya tıklayınız.

One thought on “2021 BALIK BURCUNU NELER BEKLİYOR

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: