ZAC RÜN

Siz onu sümük olarak bildiniz çoğu zaman. Rakibe saldırdığında bir süre hareketsizliğe sebep olduğundan ve rakibin peşini bir türlü bırakmadığından sümük gibi yapıştı dediniz. Ama o bir sümükten daha fazlasıydı. Zehirli bir akıntının eseriydi. Mütevazi bir kökene sahipti. Çok yakışıklı bir yeşil sıvıydı. Kasları vardı ve gülüşü ömre bedeldi. Her neyse zaten hepiniz biliyorsunuz onun ne kadar etkileyici ve muazzam olduğunu. Asıl merak ettiğiniz konuya gelelim. İşte bu karakteri oynayacaklar için Zac Rün önerileri.

Mid Zac Rün

Saçmalama Mid Zac olur mu? İlk stun da ölüp gider. Daha mantıklı Zac Rün önerin yok mu? Diyorsanız vallahi yanılıyorsunuz. Şahsen ben Zac Mid oynarak Gümüş 4’ten Altın 4’e yükseldim ve TR de Zac 900. oldum. İlla Zac Jungle olacak diye bir şey yok. Eğer Mid Zac oynamak istiyorsanız rün olarak Azim Dev seçmeniz yeterli. Karşıda Ap varsa ilk item Ruh Gömleği alın zaten sonra ölmüyorsunuz. Eğer Mid Zac ile 2 levelde nasıl 1 vs 2 aldığımı izlemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Zac Rün Solo

Herkes Jungle rün önerisinde bulunuyor. Hatta lol kendisi bile öneriyor. Onlarda gayet yeterli bence. Biraz monotonluğun dışına çıkmakta ne zarar var?  Şahsen ben Zac güncellenene kadar hep AP Zac oynadım. Ama şimdi URF’ta bile tank kasıyorum. Size de şiddetle bunu tavsiye ediyorum. Eğer Solo Zac oynamak istiyorsanız Azim Dev alın yolunuza bakın. Birde W fulleyin. İnanın Zac ile Darius’u derecelide 4-0 ezdim. Takım Solo Zac olur mu, Hortlağın Pençesi almış diye ss’e boğsada beni, sonunda herkes bana hak verdi.

Zac Orman Rotasyonu Solo

İlla ben orman oynayacağım diyorsanız size önerim ilk W açın kuştan başlayın. Önerilen itemleri almayın kırmızı totem ve 1 tane can iksiri alın. Mid çimi totemleyin 2. Level olur olmaz E açın ve rakibin üstüne atlayın. İşte ilk kan!

Zac Build

Karşıda Ap yoksa Ruh Gömleği hariç full önerilenleri alıp en sonunda da Koruyucu Melek alarak ölümsüzlüğe damga vurun. Ap varsa da önerilenler yeterli. Öyle karmaşık şeyler kasmaya gerek yok. Mesele atik olmakta. 1 vs 5 Zac için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: