PAZAR DİZİLERİ

Tüm haftanın yorgunluğunu atmak için birbirinden harika, tek sezonluk ama pek bilinmeyen pazar dizileri izlemek ister misiniz? Abur cubur tabağınızı yapın, kekinizi kurabiyenizi fırına verin, çayınızı kahvenizi alın ve efsane önerilerimizi izlemeye başlayın!

FARGO

Her sezonunda farklı bir olay anlatılmaktadır. Benim şiddetle tavsiye ettiğim sezonu ise birinci sezonudur. Bu dizi neyi anlatıyor? Başlayacağım ama konusu ne? Ne zaman çekilmiş? falan feşmekan diyorsanız orda durun. Her şeyi boş verin ve sadece izleyin. Çok özel, çok güzel tüylerinizi ürpertecek bir dizi. Hayır korku değil. Tamam türünü söylersem spoiler vermiş olmayacağım. Konusu gizem ve azıcık gerilim. Ama şunu söyleyebilirim ki mükemmel kurgulanmış su gibi akan bir dizi. Her bölümü 1 saat sürmekte ve toplam 10 bölümden oluşmakta. Hiç durmayın gidin izleyin derim ben. Zira izleyebileceğiniz en iyi pazar dizileri arasında yer almakta.

11.22.63

Demin hiç spoiler vermedim içimden aldı. Çünkü spoiler vermeyeceğim diye dizinin konusunu falan hiçbir şeyini söylemedim. Bunda azıcık ucundan koklatacağım galiba. Aslında Fargo’yu yazdıysam 2. diziyi yazmazdım ama onu izlemişinizdir diye alternatif sunayım dedim. Biliyorsunuz ki dizinin ismi olan bu tarihte Amerika’nın 35. başkanına bir suikast düzenlendi. İşte bu dizide zamanda geriye gidip suikasti durdurmaya çalışan kahraman bir adamı anlatıyor. Evet zamanda yolculuk tarzı ama nefes kesen bir yolculuk. Bu dizi toplam 8 bölümden oluşmakta ve her bölüm yaklaşık bir saat sürmektedir. Pazar dizileri içinde önerebileceğim en iyi ikinci yabancı dizi bu. Koşun izleyin derim ben.

Şahsiyet

Ne bu yabancı aşkı canım bize şöyle Türkçe bir şeyler çal diyorsanız bence gelmiş geçmiş en iyi tek sezonluk Türk yapımı internet dizisi Şahsiyet. Zaten 4-5 tane falan var toplam 🙂 Neyse konumuz bu değil. Pazar dizileri diyorduk demi en son. Şahsiyet toplam 12 bölümden oluşuyor ve oldukça akıcı bir dizi. Diğerlerinde hiç oyuncu kadrosuna değinmedim ama bunda bir tık Haluk Bilginer, Cansu Dere demem lazım. Birde canım kedim Münir Bey… Münir Bey mi oda kim? Ee o kadarını da izleyin artık canım.

One thought on “PAZAR DİZİLERİ

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: