2021 YAY BURCUNU NELER BEKLİYOR

2021 yay burcunu ne bekliyor

2020 Yılı felaket yılı oldu. Depremler, çığlar, savaşlar, uçak kazaları, suikastlar, yangınlar ve korona virüsü ile çok kötü bir yıl geçirdik. Yalnızca yay burcu için değil tüm dünya için kötü bir yıldı. Ama kışın sonu bahar. 2021 astrolojisi bize iyi haberler veriyor. Gelin bakalım 2021 yay burcunu neler bekliyor?

2021 yay burcunu ne bekliyor

2021 yay burcunu neler bekliyor Aşk ve Evlilik

Bu yıl yaylar için havada aşk kokusu var! İlişkiniz yoksa adımları atılacak, ilişkiniz varsa daha ciddi bir boyuta ilerleyeceksiniz. Fakat evli iseniz partnerinizin ilgi alanına girmekte biraz zorlanacaksınız. Eşinize bu konuda zaman tanımanızda fayda var. Sizde bu süreçte kendinize yeni hobiler edinmeli, enerjinizi kendinize aktarmalısınız. Bu yılın sonlarına doğru ilişkisi yolunda gitmeyen yayların üzerindeki bütün kara bulutlar kaybolacak. Partnerinizle aranıza refah gelecek ve evliliğinizde boyut atlayacaksınız.

2021 yay burcunu ne bekliyor

2021 yay burcunu neler bekliyor İş, Kariyer ve Okul

Yay burçları özgürlüklerine düşkündür. İş hayatında baskıya asla tahammül edemezler. Bu yüzden kendinize özgür çalışma alanları yaratın. Mart ve nisan ayında veriminiz düşebilir. Yaratıcılığınızı kullanarak işinizi daha keyifli bir hale getirin. Böylece veriminiz artacak. Üst pozisyon hedefi olan ya da henüz eğitimine devam eden yay burçları ise mart ve nisan aylarında çalışmakta güçlük çekebilirler. Fakat en bitkin hissettiğiniz zamanlarda, tembellik yaptığınızda şans kapınızı çalacak ve paçanızı bir şekilde kurtaracaksınız.

2021 yay burcunu ne bekliyor

2021 yay burcunu neler bekliyor Para ve Finans

2021 yılının en şanslı burçlarından biri yay burcu. Yıl başı piyangolarının hepsi yay burçlarına çıkacak desek az kalır. Tüm yıl boyunca iyi bir gelir elde edeceksiniz. Hiç hesaplamadığınız yerlerden para akacak. Fakat siz anı yaşamaya bayıldığınız için hiç tasarruf edemeyeceksiniz. O yüzden mutlaka kenara biraz para ayırmaya çalışın.

2021 yay burcunu ne bekliyor

2021 yay burcunu neler bekliyor Tavsiyeler

2021 yıllık burç yorumları içinde tüm yay burçlarını yoldan çevirip “aman risk alma!” desek yeridir. Bu yıl yay burcunun başına ne gelecekse risk aldığı için gelecek. O yüzden siz risk almaktan uzak durun.

One thought on “2021 YAY BURCUNU NELER BEKLİYOR

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: